W wielkim świecie wiele się dzieje. Wiadomości, Panorama, Teleexpres, Wprost, Wyborcza, wydarzenia, wydarzenia, wydarzenia.

Polska zawsze była w centrum Europy, ale odkąd nasz kraj wszedł w jej struktury gospodarcze My patrzymy w kierunku unii monetarnej. Każdy z nas ma w kieszeni złote, kiedyś będziemy mieć monety i banknoty nominowane w euro.

pieniadze

Czy kiedykolwiek miałeś banknoty euro w swojej dłoni? Jeżeli nie, przyjrzyj się im kiedyś dokładnie! Przewodnim motywem są na nich okna i mosty. Okna, które otwierają się na nowych ludzi i mosty, które łączą różne narody.

Ciekawe, prawda? Tak, ale wiele też dzieje się obok Ciebie, tak – OBOK CIEBIE…

A może uważasz, że to wszystko bez sensu. Nie masz pieniędzy, nie masz pracy, albo pracujesz jak niewolnik za 1000 zł na sukces innych. Najchętniej zostawiłbyś to wszystko. Biednemu wiatr wieje w oczy, więc wyjechałbyś do Irlandii lub gdziekolwiek indziej.

A może rozejrzyj się lepiej wokół siebie. Dziś bohaterstwo to zostać w swoim kraju. Pomyśl, rozejrzyj się po swoim blokowisku, nie zatrzymuj myśli na trzepaku, nie skupiaj uwagi na sąsiedzkim ogrodzeniu – podnieś wzrok!

Czy mieszkasz na wsi, czy w mieście, mamy dla Ciebie dobrą wiadomość:

  • możesz sam decydować o swojej przyszłości,
  • możesz pozwolić sobie na wielkie marzenia, chociaż będą Ci pukać po czole
  • możesz podjąć męską decyzję, chociaż powiedzą Ci, że to wbrew logice
  • możesz im udowodnić że osiągniesz sukces,
  • możesz – stać Cię na to!

Spójrz, czas ucieka. Obok Ciebie wiele się dzieje; prosperują małe biznesy, kolega rozpoczął budowę domu, sąsiadka wygrała konkurs na stanowisko w wielkiej firmie, znajoma kupiła nowego jeepa, ktoś inny trafił na świecznik.

Ludzie dają z siebie wszystko by nie poddać się dryfowaniu… Droga pod prąd jest trudna, ale przynosi efekt – to misja specjalna. Dla tych ludzi, ważny jest nie tylko zapach pieniędzy, oni nie chcą być tylko wzorkiem na tapecie. Jeden z naszych poetów pisał: „życie jest diabła warte, jeżeli nie jest uparte.”

Będziemy cieszyć się z Twoich osiągnięć, bo praca, plus kariera, plus hobby to satysfakcja plus sukces. Równanie to ma wspólny mianownik – TASTE CLUB. Nam zależy na ludziach. I Ty jesteś dla nas ważny.

Masz jeszcze jakieś wątpliwości? Teraz Twój ruch…

Szukaj restauracji

Karta Rabatowa!