Misja i wizja

Taste Club International to najnowszy projekt biznesowy grupy kapitałowej Idealink. Zainspirowani outlines for persuasive essays popularnością brytyjskich http://theessayclub.com/ Diner Club
postanowiliśmy stworzyć Polski odpowiednik
na rodzimym rynku.

Dziesięć miesięcy przygotowań – od planowania strategii, badania i analizy rynku, poprzez budowę zespołu zarządzającego, kreowanie marki, aż po tysiące godzin spędzonych nad zakresem funkcjonalności portalu tasteclub.pl i mytaste.pl. Wszystko po to by we wrześniu 2015r rozpocząć działanie.

Dynamicznie rozwijająca się konsumpcja, a także bardzo szybki tryb życia powodują, że widocznym staje się trend do jedzenia na mieście. Taste Club to zupełna rewolucja zarówno dla restauracji jak i dla jej klientów. W czasach wszechobecnej niepewności gospodarczej Program jest rewelacyjnym narzędziem marketingowym dla restauracji, dostarczając im większą liczbę stałych, wiernych i zadowolonych klientów, a tym drugim umożliwia częstszą konsumpcję w najlepszej cenie, dzięki rewelacyjnym zniżkom wynikającym z posiadania karty Taste Club.

CO NAS WYRÓŻNIA?

Taste Club to pierwszy tak zorganizowany Diner Club w Polsce. Naszym celem jest stworzenie sieci 3 000 restauracji partnerskich na terenie całej Polski. Chcemy tym samym umożliwić użytkownikom karty Taste Club jedzenie ze zniżką zawsze i wszędzie!

Szukaj restauracji

Karta Rabatowa!